Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dovolená v Austrálii 1

6. 2. 2009

Dovolená v Austrálii!!!

 

Právě je neděle 1. února 8:40. A Fabregas s Van Persiem čekají na letišti na letadlo do Austrálie.

8:40 – Fabregas s Persiem jsou připraveni k odletu a tak čekají až dorazí ostatní. Jako první přišel Hleb který spal u Fabregase doma. Pak jsi k letišti dorazila ty, Nikol, Vela a Theo. Theo- zdar robajsi letadlo nevybuchlo a čeká tu na nás? :D Robin- jasně všechno je v pohodě turbáku. ;-) Vela- no to jsem rád … Hleb- snad Wilda sebou veme nějakej pořádnej rum ať se tam můžem ožírat! Fab- copak tobě to v baru před Vánoci nestačilo? :D Ty jseš ochmelka … njn já vím za to určitě může Puyol co? To je starej katalánckej kozel. :D Hleb- jo když vysoko vyhrajem tak se vždycky pořádně napijem. J To s Arsenalem nebylo tak častý ale nechci urazit „kanón“. K ostatním na letišti už dorazil i velký francouzský kolos William Gallas a k velké radosti Alexe přinesl bednu svých „rumovích specialit“. Wilda- zdravím vás všechny doufám že v Austrálii budete mít vyschlé krky protože jsem sebou vzal mé speciality. Hleb- jéééé wildoooooou ty jsi kaňour. Rád si s tebou dám při souboji v kartách s Xabim. J Robin- no výborně, aspoň mě z toho bude drbat. Na letiště už dorazili chlápci z Liverpoolu tedy Xabi a TorresFab- čus hoši neviděli jste ty káry z Manchesteru?? Xabi- bohužel ne! Torres- asi zaspali vočini. :D Wilda- cháá to jsou ptáci. Robin- hej lidi, už tady máme naše osobní letadlo pro 20 lidí. ;-) Tak nasednětě snad toti tři vočkové stihnou … Vela- budou muset udělat turbo jako theo a být tu hned. Všichni jste si sedli do letadla a Robin čekal venku na chlápky z united.

9:00 – Ti to ještě se štěstím stihli a Ron zaparkoval svůj drahý vůz a společně s Nanim a Rooneym běžel k letadlu. Ron- zdar robajsi tak jste tu právě včas. ;-) Robin- jdete ale pozdě zato vám do pokoje nedám televizi. Nani- ne bože to neuvidím porno. L Rooney- doprdele za to může Ron kdyby si hodinu negeloval vlasy … a pak nás málem zabil po cestě když to skoro napálil do traktoru Didiera. LL Ron- no tak Wayne, neřvy jak na Webba. Vela- pojďte už nebo mi stuhne … Robin- tak nastupte už vyrážíme. ;-) Ron- joooou fakt luxusní letadýlko … oou sexy letooun yeees … Nani- dokonce tu je i rum. ÁÁÁ to je to svinstvo co stopoří penisa. Hleb- áá to je moje štýkáre. Tak tedy už se všichni posadili na své místa a letadlo mohlo vzlétnout …

 

Takhle jste si v letadle sedli:

 

Robin a Fab __________ Vela a Theo

Ty a Nikol __________ Torres a Xabi

Ron a Nani __________ Hleb a Wilda

Rooney_______________________

 

9:20 – Letadlo v pohodě letělo a Ron s Nanim si hráli s kondomy. Ron- áá tenhle jsem ještě dostal od Alana Smitha. Dobrý kár. J Xabi- jó to je ten blonďák že? Růnoš- jo to je on … Hleb- já jsem nejlepší blonďák cháá!! Fab- njn běloruský bratře. Theo- váhou to je výška jako pohled na Nicklase.

13:00 – Všichni jste v letadle usnuli (až na Rona který se díval na nahé ženy ve svém mobilu) a tak vám to rychle uteklo a už vám zbývá jen kousek do příletu na letiště v Sydney. Robin- áá ještě chvíli a už budem přistávat. J Ron- no super už mě to tady začínalo srát. Xabi- uchůů naštěstí jsem si ty karty vzal. ;-) Torres- běž si sněma hrát k Bronsnovi káre!! Wilda- doprdele rozlila se mi kurvačovka to budeš muset Hlebe vylízat. Hleb- nejsem Theův pes … tak se v tom vyrochni kolosi. Wilda- nejsém Drrogbá. ;-) Nani- jou Rone, už vidím tu Austrálii … tady se ti bude dobře šoustat ne?? Ron- nevím káre co tě to zajímá?? Pelichat vesničany jako ty nebudu. Růnoš- ále nedělej pokuď tady nenajdeš nějakou ženskou tak ho určitě strčíš i krokodýlovi do krku. Fab- chá tak to bych chtěl vidět Roňajsi. Ron- nedělejte kozly!!!

14:00 – Letadlo už přistálo na letišti a všichni vystupujete. Hleb- jaj tady to smrdí jak v Londýně. Theo- neurážej kámo. Vela- … stejně je to v Mexiku lepší. Ron- tam je samej připálenej kozel tady jsou pořádný mindy! :D Nani- hhh co je připáleného?? Růnoš- neboj tvé koště ne. Všichni jste nasedli do jednoho autobusu a vydali jste se na cestu do „vašeho“ hotelu.

 

Takhle jste si sedli:

 

Robin a Hleb __________ Nani a Vela

Wilda a jeho speciality z rumu __________ Ron a Rooney

Ty a Fab __________ Xabi a Torres

Nikol a Theo___________________

 

Robin- tohle je teda drbací cesta. Ron- sakra zachvíli mi z toho vyletí. Wilda- jou myslím že už vidím ten náš hotel. Fab- no super už jsme tady. ;-)

15:00 – Všichni jste šli do hotelu. V pokojích jste byli takhle:

1. pokoj:

Robin - Fab

 

2. pokoj:

Wilda - Alex

 

3. pokoj:

Ty - Nikol

 

4. pokoj:

Torres - Xabi

 

5. pokoj:

Rooney - Ron - Nani

 

6. pokoj:

Vela – Walcott

 

Robin- hmm velmi luxusní pokoj. Fab- tak to doufám že to tady Wilda nebo někdo jinej nerozbije. Wilda- hustý tady si dám notebook abych si mohl psát s Drogbačovem. Hleb- jo a sem dej ty pochoutky. ;-) Po nocích se s nimi můžem ožírat! :D Wilda- jo jo ale moc to nepřežeň nebo to tu celi zabliješ. A to by drbač Robin neměl radost. :D Hleb- no to určitě ne ale když tak se vybliju pod postel toho si nikdo nevšimne. Wilda- jasně ty suchare ale chlemtat mi všechen rum nebudeš. ;-) Ty s Nikol a Fabem jste si šli prohlídnout celí hotel zatímco Nani a Ron řádili ve svém pokoji. Nani- sakra ronaldovko tady budu chrápat já takže táhni ke dvěřím. ;-) Ron- ale já ho musím mít u okna kdyby náhodou byla na pláži nějaká žena k souloži tak abych mohl hned se na ní vrhnout!! Nani- já sem čert takže já se u okna bát nebudu … ale ty jo ze strachu ho máš vždycky ztuhlího takže by jsis ani nezapelichal a to nechceš co? :D Ron- nemám ho jak ty palačinko. Růnoš- vy jste oslové tak spěte na jedné posteli u okna geyové! :D Ron- no ty moc nedělej jebale ria. :D Raději se jdu podívat na ostatní pokoje … Nani- budu mu říkat: „jebací radar“!  Růnoš- dobrej nápad. J

16:00 – Ron a Robin si kopali s míčem na pláži a vy ostatní jste tam přišli také.

 

Dokonce dne jste všichni byli v hotelu a pak jste šli spát do svých pokojů.

 

 

Druhý den

Pondělí: 9:00 – Všichni jste vstali a šli jste ochutnat Rooneyho snídani. Wilda- hmm nic moc Růnošu! :D Růnoš- ále nedělej to je tím že ses asi ožral rumem. Nani- jó není to špatný listonoši. Seděli jste „všichni“ u stolu v jídelně takto: Rooney, Wilda, Hleb, Nani, Vela, Theo, Xabi, Torres, Ty, Nikol, Fab, Robin a volné místo pro Rona, který se ještě upravoval a geloval své vlasy. Torres- no konečně ty „poníku“ jsi vyšel z koupelny! :D Robin- už jsem ti to chtěl sežrat! Ron- hmm zase ta tvá oblibená: „fergasnova specialitka“ Wayne?? Růnoš- no jasně dej si káre!! Fab- tak už vyrazíme do té vesnice u zálivu ne? Hleb- jasně pohněte sebou nebo nám zaberou místo na lodi. Wilda- já bych ho zase uvolnil. 8-) Theo- o tom nikdo nepochybuje. A tak jste nasedli do jedné dodávky kterou sehnal před akcí Robin. Naštěstí jste se tam vlezli všichni a mohli jste vyrazit na akci po lodi.

10:00 – Po cestě se vám, ale najednou zastavilo auto, a tak musel Wilda zjistit co se stalo. Hleb- tak co je s tím Willi ? Nechceme tu přece tvrdnout věčně! Zvlášť když jsi nevzal rum … L Ron- jo co je s tím, chtěl bych si ještě dneska zasouložit. :D Nani- to já přece taky! J Wilda- není to nic vážnýho. Zachvíli je to zase zpravený. Xabi- no jen abys to ještě víc neposral! :D Fab- ale nedělej Wilda není žádný amatér. Robin- jo wilda je mistr!!! Ron- spíše je Wilda mistr v mrdání prostytutek. Ehm Wildo, všiml jsem si že máš při souloži skvělé pohyby zadnicí … to využíváš k tomu, abys dosáhl lepšího orgasmu?? J Wilda- ne asi … to používám k tomu abych si usral!! Vááhou zatracená mašina. Vela- všichni jsou už v Mexiku a můj úd tu stále trčí … můj brácha mrdá děvčata a já tu musím šahat na … Wilda- jááj nědělej kozla a pojďte mi někdo pomoct. Ron- mm myslel jsem, že jsi v tohle mistr. No dobrá jdu ho tam vrazit! Nani- já jdu taky. Ron- cc … v anglickém slovníku jsem narazil na jedno slovíčko „nanny“ které znamená „chůva“ myslím že ti tak budu říkat Nanošu! Nani- já vím, já jsem chůva všech nadržených žen! Ron- ne ty jseš chůva mé teď vzteklé rolády požirači lívanců! L Nani- hááálůůzááku!!!! Růnoš- držte huby vy dva smažení portugalci! Wilda- ták a práce je hotova! Můžeme vyrazit. Hleb- joo supéééér jeď turbo jako zastarých časů v Londýně!

10:30 – Právě jste dorazili k jedné vesnici, kde nabízeli výlet na lodi. Fab- zastav Wildo, tady to je. Robin- já to jdu zaplatit maniaci! Hleb- jasněě. Ron- doufám Donalde, že nemáš mořskou nemoc. Růnoš- jasně že nemám. Nani- ale já možna mám … BOBRÉ! Robin- ticho štýkare mám to zaplacený takže můžeme do tamté lodi s nápisem: „huge wave“. Xabi- jo, jo pojďme.

11:00 – A tak jste všichni nastoupili na loď, která vyplula a užívali jste si to tam … Ron s Nanim šli do jednoho pokoje a tam mrdali s místními prostytutkami. Wilda s Rooneym plivali do vody protože jim moc nechutnalo místní pivo. Vela- hustá plavba … kam až doplujem? Do Mexika?! Theo- bože ty seš vůl! :D Fab- jasně že ne! Jenom tady uděláme okruh a vrátíme se. Robin- mají tady husté ryby, kdyby tam vlezl Ron tak by mu ho určitě ukousli žráčové!!! Ty jsi seděla s Nikol a Torresem v jedné restauraci na lodi a dávali jste si místní jídlo. V tom tam přišel Hleb a postříkal vás mýdlem. Torres- ty partyzáne z běloruska já tě sejmu! L Hleb- vááhoou pomóc Wildó skryj mě do své černoty!! Rooney- jáj El-nino nedělej sixaa. Když právě Ron s Nanim dosouložili prostytutky a vylezli z pokoje tak na Rona skočil Robin a Nani se tak lekl, že z toho spadl z lodi. Wilda- chááá chááá tuna!!! Luisošovi upadl do močálu! :D Robin- to je, ale štýko. Ron- jáj pojď nanošu vytáhnu tě. Nani- bože Robajsi, ty jsi kár.

11:30 – Sledovali jste cestu na lodi, když v tom si Wilda šeredně upustil své vzácné plyny z Afriky. A Ronovi z toho vypadli z kapsy všechny kondomy. Ron- áá sakra pár mi jich spadlo do vody! L Nikol- tak to máš blbý šoumene aspoň mi je s ním nestrčíš do zadku! Nani- nedělej se a radši si hlídej toho Silvíka! :D Fab- šoumeni už jsme dorazili. J Robin- připravte se na výstup …

12:00 – Loď doplula zpátky na své místo a vy jste vystoupili. Ron- tak co lidi teď pojedeme do toho města Newcastle co máme i v Anglii na oběd ne?? Wilda- no jasně už mi kuchtí břicho že by si dalo pár stehýnek! :D Nani- páár štík! Robin- jasně nastupte do dodávky já budu řídit. J Torres- jo jo kámo. Theo- jasně kamarate už mám hlad. :D

12:30 – Dorazili jste do jednoho města v Austrálii se jménem: „Newcastle“ a zaparkovali jste u jedné restaurace s názvem „Tiger storm“. Fab- áá tak jsme tady neber te si moc věcí šoumeni stejně do té limuzíny není vidět :D … hlavně ty kondomy tam nech Rone. ;-) Hleb- tohle a limuzína?? Lóól. Taková ochechule! :D Wilda- nedělej suchara mi víme, že se vozíš v bavoráku no … Theo- mmm pěkný název. Vela- jo něco pro tebe ty divochu! :D Ron- nani nešahej mi na péro. Nani- tak se o mě neotírej havrane z madeira! Xabi- jááj vy jste opošská havěť. Rooney- támhle vzadu jsou místa tak si tam pojďte sednout … Wilda- jasně listonoši. Ron- hele to smím říkat jenom já. L Wilda- nedělej suchara jako ten blonďák co teď jde po mé pravici. 8-) Hleb- nedělej trus … Všichni lidé v restauraci čuměli co to tam přišlo za bandu šoumenů a Nani jim k tomu chtěl udělat přemet, ale zastavil ho Torres … Všichni jste si už naštěstí posedali … tedy takto:

 

První stůl:

Fab – Rob – Ty – Nikol – Theo – Vela – Torres

 

Druhý stůl:

Xabi – Nani – Ron – Rooney – Wilda – Hleb

 

13:00 – Dojídali jste oběd a Wilda blbl s Waynem a házali na sebe tatarku. Fab- bože, přestaňte dělat Campbella! :D Robin- Wildo, dej si tady tenhle hustý rum. Wilda- kašlu jim já mám nejlepší rumiska. Hleb- přesně táák!!! Ron- bude mě muset někdo odnýst do vozu protože já to nezvládnu. Nani- tak se tam odplaz vole … nebo ať ti pomůže ta tvá roláda! :D Růnoš- já ti pomůžu káre, přece bychom by ti ho tady nenechali!! :D Vela- tak pojďté ať ještě stihnem západ slunce. J Torres- jáj času dost …

 

14:00 – Přijeli jste do vašeho hotelu a Ron si hned šel odpočinout na pláž. Hleb- Wildo, pojď taky na pláž vemu pár rumisek … Wilda- jasně hned jsem tam jen zavolám Drogbovi. Ty s Nikol jste se šli opalovat na pláž. A ještě tam přišel Nani a Torres. Wilda- zdááár drogbóó tak co v londýně?? Bar nevybuchl? :D Drogba- čůůs Wildooou jasně že ne. Všechno je s ním v pořádku. Akorát co jsi vypadl z Londýna tak tapenháčové vylézají ze svých nor!!! :D Wilda- tak je tam za mě postřílej kanče jako papadopulos! Drogba- lol kdo to je?? Wilda- no můj děda káre … a co děláš lozíš po stromě a trháš banány? :D Drogba- ne jen píšu dopis pro starou bábu z pobřeží slonoviny. Wilda- ok zase ti brnku sáre káre.

15:00 – Slunce v Austrálii krásně svítilo a tihle lidé byli na pláži: Ty, Nikol, Hleb, Theo, Wilda, Vela a Ron, kterej zase dělal nadržence. Robin s Nanim a Torresem hráli stolní tenis a Rooney s Xabim a Fabem hráli karty. Ron- jó, konečně jsem se zbavil Naniho! To si můj úd odpočine a může se natřásat před kundami. :D Hleb- jáj Rone, ty jseš pablb!! Nechápeš, že všechny ženský tě mají za gaye?? Ron- COŽE??!! Nemel kraviny každá vý, že jí mile rád proženu její neoprášenou mindu. Hleb- neoprášenou??? Ron- jáj ty jseš suchar …prostě neprovětranou supermanem z Madeiry. 8-) Hleb- cože? Z hovnereidy? :D Ron- sáákrááá zastřelte někdo toho sucharáá!!! Nikol- na to čekám už půl roku. ;-) Wilda- na hlebe tady máš kurvačovku z naších zemí. :D Hleb- jasně káre. Robin- joooooooou nemáš na mě nanošuu! :D Nani- jen se neboj já ti ho přerazím. ;-) Torres- bože nani, mácháš s tou pálkou jako debil! :D Nani- neser mého draka nebo tě vojebe! Rooney- tak to bych nechtěl vidět … :D Xabi- tááák hoši už jsem po šesté vyhrál … ještě to nevzdáváte? J Fab- ne! Jdu si pro pomoc!

16:00 – A Tak Fab šel na pláž pro pomoc k připálenému Wildovi. Fab- wildo, potřebuji pomoc nalij Xabimu do pití svůj nejúčinější rum!! Honem. Wilda- jasně brachu nezblázni se hned to bude. 8-) Hleb –a á ále né tu kůvačhučkůů. ;-) Ron- bože ty seš ožralej  už teď! :D Hleb- to je tím že se ožeruji i s vody! :D To jsme my bělorusáčaci. A tak Wilda nalil Xabimu do pití wildačuvku a ten už ani jednou nevyhrál. Nani- á kašlu na penis tenis jdu si zaplavat v moři …. Rone, jdeš taky? Ron- jasně marmeládoví penisu. Xabi- končím. ;-) Fab- no vidíš, že jsem tě třikrát porazil chááá.

18:00Ron s Nanim, Robinem a s Velou kuchtí s míčem na pláži. A vy ostatní se díváte na televizi právě tam dávají dokument o Pobřeží Slonoviny. Wilda- ty vole to musím nahrát Drogbovi!! Theo- jo to bys měl bude mít velkou radost … :D Torres- teď tam myslím proletěl Drogba s banánem na hlavě. Wilda- jo jeho oblíbený. Růnoš- jou našel jsem tu lyže chce si někdo zalyžovat? :D Wilda- jo já karbane, jdem na to. ;-) A tak šel Wilda s Rooneym lyžovat na plaž … Robin- jáj nečum na růnoša na lyžích rone, a hraj! L Ron- oou sakra … Nani- no poníku, a míč je v moři. Vela- skočím pro něj jen se musím vyslíct aby bylo vidět mé sexy tělo a denda hořela nadržeností. J Nani- lol vždyť vypadáš jak dvě velké oči v hovně! :D Ron- drž hubu lívanče. A Vela naštěstí zachránil Robinův míč … Robin- díky mexický plavče. Tož to se samozřejmě Nani urazil a šel tě ojet, ale ty jses mu ubránila. Protože ho Nikol bouchla do hlavy pánvý. Hleb- uchůůůů viděl jsem jak Nikola mlátí Naniho. Uff ještě, že s ní už nechodím … Xabi- no tak to máš tedy štěstí, ale chudák Silva. :D

19:00 – Dokonce dne jste byli už jen v hotelu a dělali jste kuchtiče. Hlavně Theo s Velou klepali všem na pokoje, ale Nani s Ronem a Rooneym si toho nevšímali, protože po sobě házeli gel. Wilda se pak naštval a nalil před dveře svého pokoje Rum. A jak tam šel Vela zaklepat tak mu to uklouzlo a sjel ze schodů až na Torrese. Torres- sakra dávej bacha el - sexual aventurero! Vela- jasně el-nino.

 

 

Třetí den

Úterý: 10:00 – Tento den máte v plánu vyrazit do přírody Austrálie. Všichni už jste vstali akorát Ron si ještě geluje vlasy a Torres se šel proběhnout ven. Rooney vám připravil snídani a vy jste seděli takhle: Rooney, Wilda, Fab, Xabi, Theo, Vela, Robin, Hleb, Nikol, Ty, NaniTorres- uch … tak jsem tady káři. Xabi- no konečně kam jsi až běžel do Sydney? :D Ron- ták kde mám to spocené listonošské žrádlo? Nani- tady vole!! Wilda- hhmm dám si dotoho koření od Didiera s názvem: „ptačí kár“. Fab- vááhoou to páchne jak starej prasák Babel. Wilda- jááj to je normální. ;-) Hleb- dobrá snídaně Wayne, ale zítra by to chtělo něco běloruského. ;-) Růnoš- jasně kámo. Nani- já vám na večeři připravým štiku. J Ron- bože tak to nežeru! Nani- tak si třeba sežer gel z vlasů. :D Ron- hmm a na snídani nám uděláš palačinky že? :D Vela- sakra Theo, nemasturbuj tady. :D Theo- nejsem jak ty vole …. Šoumen kterej masturbuje každou hodinu! Nani- drž hubu splodino z mexické žumpy! L Torres- hádáte se jak Dirk Kuyt. :D Robin- co je na tom směšnýho??? Torres- to že mu přitom vždycky tančí vlasy. :D Wilda- jo jako Kolečkovy péro …

11:00 – Všichni jste se už připravili na výlet do města Brisbane. Robin- ok tak nastupte do té kraksny. :D Ron- můžu řídit borče Robajsi? J Růnoš- ty radši ne nebo nás zabiješ. Robin- jo můžeš, ale pojedeme 2 hodiny, takže druhou hodinu jedu já. V autě jste seděli takto:

 

Řidič a spolujezdec: Ron – Robin

1. řada: Fab – Hleb - -  Rooney – Nani

2. řada: Ty – Nikol - - Torres – Xabi

3. řada: Vela – Theo - - Wilda

 

12:00 – Máte za sebou jednu hodinu jízdy a Robin vystřídal Rona v řízení. Wilda- chytej Hlebe, australský časopis porna. :D Hleb- jáj to by chtěl Roňajs co? :D Ron- no jasně kámóó dej mi to. ;-) … Chá tahle ženská vypadá jak ta tvá kurva Nanošu. ;-) Nani- ccc na mojí nemá bibre. Wilda- haůůůůůůůůů tu mačus někdo mi volá na mobil! L Wilda- no prosím tady čangajšek trungsí černá temnota … Sagna- zdááár ty kááre jeden chybíš mi! :D ne kecám. :D Co provádíte?? Wilda- no co asi znásilňujeme Austrálanky. Sagna- ty vole vy jste borci. :D A co jste dělali včera? Wilda- šukali písek … co dělá bar? Sagna- včera zhořel … Drogba si tam opíkal buřta. ;-) Wilda- jáj nedělej srandičky nebo až přijedu tě strčím Campbellovi do zadnice. Sagna- jasně šoumene … užijte si to tam a nemrdejte tolik ty Australanky. Wilda- jasně Saňáku. Ron- bacha Robine nějaká bažina před námi. Robin- ále to je jenom smrdutá kaluž.

13:00 – Dorazili jste do města Brisbane. Růnoš- tak co tu budeme dělat? Fab- no musíme najít nějakého průvodčího, který nás provede krajinou. Robin- jo tak se držte u sebe ať se tady nestratíte. Ron- no radši bych průvodce, který by nás provedl bordely. :D Nani- jo přesně tak to by bylo zajímavější. :D Hleb- vy jste posedlí s těma kundama … Wilda- jáj počkejte mají tu dobré suvenýry. Vela- hustýý theo, mají tu tvojí hlavu. Theo- ty seš kozel to je prasečí hlava! L Xabi- jou Wildo, kup tohohle slona Drogbovi. Wilda- výbornej nápad xaboušu. J Robin- héj káři tady jsem nám vykuchtil jednoho průvodce. Torres- no supér vrhněme se na to. Průvodce- zdravím vás jste tu všichni? Ron- jasně že jo káre! Průvodce- hhh?!! Fab- to nic to jen gelda … jsme tu všichni tak můžeme jít. Průvodce- dobrá držte se za mnou je tu hustá stezka tak ať nezabloudíte. Ron- pošuk … Nani- klííd zachvíli si ho provětráš v nějaké žhavé mindě. Ron- chááá tady těžko káre. Robin- neloudejte se vy dva portugalci. Ron- proč si vlastně portugalec nanošu? Chci být portugalec jenom já. J Torres- cháá portugalci to neumí my španělé jsme dobří sexíňa. ;-) Hleb- jou Wildo, támhle je nějaká bažina nechceš si ho tam jít schladit? :D Wilda- L abych ti tam neschladil tvého bílého bloruského šuldu. :D Průvodce- teď budeme muset jít přes velmi nerovnou cestu tak bacha ať nespadnete … Theo- tak to bude těžké. Vela- nedělej sráče úplná pohoda jako u nás v M… (ale prušil ho) Nani- v prdeli!!!!! Růnoš- klíd Nani, vylézajti rohy. ;-) Ron- příznak Naniho nadrženosti. Nani- hovno rone, hovno víš.

13:30 – Právě jste dorazili do jednoho ranče s koni. Nani- ooo koníčci poníku. ;-) S něma by mohla mrdat Nikíta a Denda … Ron- :D no možná, ale mají stuhlé péra. Theo- nedělej te voli a hejbněte sebou. Nani- malej buzerant. ;-) Průvodce- 20-timinutová pauza. Můžete se tady podívat lidé vám tady ukážou různé věcičky s těmi kobylami. Ron- jasně bude soulož. Robin- ále nedělej roňajsi. Hleb- oooooooo ty volééééé tady majííí fákt hustýý biče!!!!!!!! J Wilda- jáj nešil káre. :D Nikol- já jdu radši od toho běloruského divocha pryč … Nani tam potkal jednu ženskou tak jí tam ojel. A Ron tam na seně na tobě pořád skákal, že se tomu smál El-nino. Fab- uff aspoň si může má noha odpočinout není moc zvykláá po této blbé době bez fotbalu. Xabi- njn byli jsme moc velci kanci. :D Robin- no to jo když to neumíte tak se raději vyhněte! :D Wilda- uchůůů podívej růnošu, tenhle kůň má dlouhej úd jak Campbell. Růnoš- no ale nemá ho tolik černýho. :D Hleb- hej hoši myslíte že bych si mohl tyhle dva biče vzít? Růnoš- na co to potřebuješ? Hleb- nebuď zvědavej káre … Wilda- no nevím pokuď tě neuvidí tam ta kunda co právě souloží s Nanim tak jo. J Theo- týýýýý vole. :-O Hleb- mmm není špatná ale má španělka to umí líp. Theo- podívejte jak doráží penisem????!!!! :-O Wilda- jáj theo jako by jsi nikdy neviděl sex … njn Alexi to je tím že to Nani moc neumí. :D Růnoš- špatně hejbe zadnicí při sexu. :D Ron- ty vole takové kozy … hned jim jdu na pomoc se spermatovou pumpou. Theo- ty voléééé!!! :-O Tohle musím vyfotit. Vela- jo, jo dělej kámo. Ron s Nanim dokončili svojí práci a přišel průvedce tak se mohlo jít dál.

14:00 – Jdete kolem jedné řeky k jeskyni. Robin- díky bohu jsem si sebou vzal míč chce si někdo zakuchtit? J Ron- no jásně že se ptáš vanovníku přihrej rychlému dvounohému kancovi. ;-) Fab- cháá Ronííku špatněě. Vela- uchůů hrajete blbě. Nani- tak se předveď ty. Vela- okej. Průvodce- radši bychom měli jít. Wilda- jo, jo pojďme nebo si na vás ufouknu pár jedovatých plynů … Hleb- a to byste přece nechtěli néé? :D Průvodce- tak tady vám předvedu jednu z nejkrásnějších jeskyň v Austrálii. J Theo- tak do toho jsem už nervózní … Růnoš- mmm příjemný vzduch … Wildo!! Nezaserho! Wilda- neměj strach své prdy jsem nechal v Londýně pro Drogbíka. :-* Robin- hmm pěknéé jako Nereida co Rone? :D Ron- jáj tu mindu Ramosovího péra mi nepřipomínej. ;-) Nani- jo ron teď nejradši černošky. Fab- jó všiml jsem si že jsis nechal pěkně opálit nohy rone. Ron- no jasně to díky portugalské zemičce. Průvodce- tak a touhle chodbou se dostaneme ven … bacha je tam pěkná tma. Wilda- něco pro mě. Xabi- uchůů Torresi držmě. Torres- jáj já tu sem přece el-nino ne? :D Když jste procházeli tou tmavou uličkou ven tak tě samozřejmě začal ošahávat Vela. Nani- přestaňte káři.

15:00 – Jdete spátky jinou cestou, kterou vás vede váš průvodce. Robin- pane průvodníku můžete jít my se vrátíme sami ještě se musíme nažrat no ne? :D Wilda- no jasněě naval to žrádlo. Průvodce- jasně tudy půjdete pořád rovně a pak přejděte řeku a jste ve městě. J Růnoš- jasně to zvládnem. Tak jste se tedy v lesíku najedli Robinovím žrádlem. Hleb- mmm dobré robajsi … tak kdy tedy vyrazíme?? Wilda- no hned jak to dožerem Alexáku … pak se hodím před bednu. :D Theo- sakra :D … někdo mi volá… no tady Theóó. Nasri- čůůs hej vočo ten tvůj pes je fakt magor zase mrdal Bentleyho. Sakra fakt pošuk jsme šli z Emirates a on se rozběhl tak sem ho pronásledoval a ten vočin doběhl k Bentleymu a začal ho mrdat!! (fubar) Fakt debil. (swear) Theo- áále nedělej z toho vědu kámo to on dělá každý den jednou našel Scolariho a vyskočil mu na hlavu a pochcal ho. :D Fakt vočin no. Nasri- hmm budu si na něj dávat pozor … ale ještě jednou a dám ho Edímu. Theo- chá jasně měj se. Nasri- čus .. aláááááááááááááááááááááh aláááááááááááh ehm už to na mě jde. Torres- co to bylo za hyjenu theo?? Theo- to byl jenom aláh Nasri. J Vela- ahááá kár francouzský. :D Wilda- hhhhhhhh??? Co máš něco proti frantíkům. Vela- ne ti jsou nejlepší. Fab- ok, ok všichni už jsou hotový tak vstávejte vracíme se do auta. Robin- jo tak běžíme, běžíme tlustí kuchtičové. Ron- tak si mě zkus předběhnout cháá. Samozřejmě závod mezi: Ronem, Robinem, Theem a Velou vyhrál Theó. Wilda- jsme tu vy rychlí bibři. Robin- nasedááát! Hleb- jooo jedeméé do sex-hotelu. J

16:00 – Vyrazili jste zpátky do vašeho hotelu ve městě Forster.

 

Řidič a spolujezdec: Robin – Fab

1. řada: Wilda – Hleb - -  Rooney

2. řada: Ty – Nikol - - Torres – Xabi

3. řada: Vela – Theo - - Ron – Nani

 

17:00 – Jste na půl cesty do hotelu a Rooneyho napadne plán. Růnoš- hej Robine zastav mám plán jo? Postrašíme slipky naniho rohy ;-) Mám je u sebe káre. Ron- jo a necháme je běhat po cestě cháá. Nani- jo jdem na to. Robin- jáj ale pohněte nebo vás tu necháme … Chlápci z United dokočili svojí akci, že vyplašili všechny slipky a naskočili do vozu, aby se mohlo vyrazit do hotelu. Wilda- až přijedeme tak si dám pořádné rumisko a zavolám drogbovi jestli se něco nestalo v baru. Fab- jáj neměj strach bar je v dobrých rukou: sloníka drogby. :D Wilda- no právě proto ho musím kontrolovat. Vela v autě roztrhal časopis porna a házel ho po wildovi a Nani dělal kuchtiče s rohy. Hleb- jó už vidím naši vesnici! Robin- jo zachvíli jsme v hotelu.

18:00 – Dorazili jste do hotelu a užíváte si odpočinku u tv. Všichni až na Robina s Fabem, kteří hrají ve svém pokoji na playstationu. Ron- jooou naníí mám tu pro tebe nafukovací péro jou vyskoušej si ho. :D Nani- cháá ty lolku já nejsem Mackenzie abych skákal na péru. :D Wilda- ticho poslouchám novinky ze sportu. 8-) Růnoš- jo jo velmi zajímavé hlavně s tím Tottenhamem že je vykradli lupiči. Hleb- ale to je starýý. ;-) Fab- chá robajsi, podruhé jsi prohrál. Robin- to je tím, že jsem si vybral Feynoord a ty máš Barcu … L Fab- tak si vem třeba Naniho. :D Robin- jasně a rozdrtím tě. Mezitím jses ty muchlovala ve svém pokoji s Torresem!!! Hleb- tak co silva niky? Bojan říkal, že jsi sním jednou byla v restauraci. Nikol- jo jo chtěl mi šmejdit po těle! Ale já chodím s Davidem J Vela- chá chá tak mu ho prožeň … Ron- hustý reprízá premier league zápasů. Theo- jo tak to musím vidět. Nani- jáj to tam zase budeš rone, pelichat trávník co? Ron- ne to jen ty tam pelicháš Fergasna ze zadu! :D Nani- blbče! :D Wilda- doprdele šuldové vždyť to je proti Cardiffu … jáj a já tam žvejkám jak nějakej fergasn. Růnoš- ále ser na tó dolyna by ti ho určitě hned spolkla. Hleb- cháá ta stará vetešnice?? Kolik jí vůbec je 70? :D Ron- cháá ty seš sucharomět …

19:00Růnoš- jdu kuchtit večeři. Ron- jdu ti pomoc šéfkuchaři listonoši. Robin- pojď te si zahrát minifotbal tady s tenisákem. ;-) Nani- jasně bibre tenisáku … Vela- jdu taky. Theo- jasně hraju s tebou Velíňo. Takže tam kuchtili fotbálek Robin s Nanim proti Velovi s Theem. Fab- váhou né takové rvpéčka Robajsi nebo mi příště urveš hlavu. Naniho při jednom útoku sfauloval Vela a Nani se tak nasral, že se s ním začal mlátit. Theo Velovi chtěl pomoct, ale Nani ho kopl mezi nohy. Naštěstí k nim rychle přiběhl Robin s Wildou a odtrhli je. Hleb pak ještě Naniho polil winčiskem. Ron pak rychle přiběhl z kuchyně. Ron- hhhh co se tady děje? Torres- hovno Sparta prohrála 10:0. Wilda- áá tady Nani tuhle hru bere moc vážně. Nani- hovnó tady tenhle připálenej smrdutej mexikános si moc dovoluje pičůsek Kokos. Vela- sklapni ty portugalíňče. Ron- držte huby všichni nemáte hrát tak tvrdě jako péronereidica se svými kozami. Nani- njn sorry velíňo že jsem udělal velkýho Sóla. Vela- jo jasně stává se, že se velcí čerti rozzuří. Hleb- joooo a žili šťastně až do smrti. :-* hopíík. Wilda- to možná u vás tam na ukrajině! Hleb- jaká ukrajina vole? :-O Wilda- no tak bělorusia ty sucharovníku. Ty jsi zatím opatrovala Thea, který byl zraněn od Naniho.

19:30 – Rooney připravil večeři a vy jste se šli najíst. Růnoš- mám tu večeři vy rváčové tak pojďte. Xabi- jasně kámo mám hlad jako vlk a Nani s Velou určitě taky … :D U stolu jste seděli v tomhle seřazení: Ron, Nani, Rooney, Wilda, Hleb, Fab, Xabi, Torres, Robin, Nikol, Theo, Ty, Vela.

 

 

Čtvrtý den

 

 

Středa: 10:00 – Je další den v Austrálii a vy se dneska vypravíte na Tasmánský ostrov. Všichni právě jíte Naniho specialitu z Portugalska až na Rona, který stále chrápe. Wilda- jdi toho pelicháče Rona vzbudit ne Nani?! Nani- jasně jdu mu ho postrašit … stejně si myslím, že se zase hodinu geluje a upravuje jak nějaká kurva! :D Růnoš- ten kdyby tě slyšel tak by ti ho narval do ledničky. A tak Nani šel nahoru do pokoje vzbudit Rona. Fab- co do té pomazánky Nani dal … spermat?? Robin- beztak károvník … Xabi- pojďte si někdo zahrát karban nééé?? Vela- jo rozdej to. Theo- raději bych s ním nehrál. ;-) Xabi- nedělejte srábky a zahrajte si proti mně. Fab- kdybych měl zdravou nohu tak klidně. :p Když už Nani vcházel do pokoje kde byl Ron, tak ale Ron nikde. Pak se Nani otočil, že půjde Rona hledat jinam, ten ale na něj skočil ze zadu a zhodil ho do postele. Pak ho zamčel v pokoji a odešel do koupelny. Torres- ten Ron s Nanim se teda loudají. (fubar) Hleb- hoší podívejte co jsem tady našel pod bednou … jsou tady kazety z fotbalových utkání finále ligy mistrůů. Robin- si děláš péro? Uchůů je tu i zápas: Barcelona – Arsenal. Chá to pusť káre tam vypadáš jak mladej suchárek. Wilda- jo Campbell ho tam sexy zastrčil. Růnoš- šoumeni dejte tam Manchester United – Chelsea jak tam Nani tančí. :D Torres- ne! Liverpool – AC Milán… chci vidět Xabiho jak válčil beze mě. Wilda- je tu i zápas Chelsea – Barcelona?? Chci se vidět jakej jsem byl malej bibřík co stáhl Ronaldinhovi spodky. Vela- to radši ne Wildo. Hleb- hustý tady je zápas Španělsko-Německo to pustím. Theo- jasně zkusím najít jestli tady není můj turbový zápas: Liverpool – Arsenal. Zatím co jste se všichni dívali na fotbal tak se Ron doupravil a přišel posnídat.

11:00Wilda- no konečně jsi tu Rone, myslel jsem, že ti ho Nani zamordoval. Ron- ne, ne. Fab- a kde je vůbec ten tvůj příbuznej? Ron- myslíš Naniho?? To nevím dneska jsem ho ještě neviděl, což je zazrák. Nani se nakonec naštval a když ho nikdo z pokoje neslyšel vylezl z okna ven. Torres- áá jdu radši Naniho najíít … Á tady jsi Nani kde jsi byl?? Nani- to zase Roníkovi ftípky. A rozběhl se na Rona, že ho drbne svými rohy, ten ale zdrhl na záchod. Hleb- klíd jakejsi el-nino prostřelil mého kamárádíčka Jensíka. Nikol- já věděla, že jses s ním miloval. Torres- cháááá no hlebíňo! Hleb- klíd loubáci přece bych to nedělal s němcem! (envy)

11:30Robin- měli bychom vyrazit na letiště a pak hurá na Tasmánský ostrov. Ron- jo a bacha nani prej jsou tam čerti tak ať si tě neodnesou. (rock) Nani- ccc barbieno! Hleb- jo vypínám tu krystalku a jdu si sebou na cestu vzít wildačovku. Wilda- jo a já vezmu kurvačovku s afryckými sloními výstřiky. Růnoš- jasně tak jdem lidi do té kraksny. :D Robin- tak si jezdi v žumpě nic lepšího jsem nesehnal … (devil) Všichni jste si už nasedli do auta … ty vedle Naniho protože nehchtěl sedět s Ronem.

 

„Robinův“ automat

Řidič a spolujezdec: Robin – Fab

1. řada: Nikol – Torres - - Ron - Rooney

2. řada: Vela – Theo - - Nani - Ty

3. řada: Wilda – Hleb - - Xabi

 

12:00 – Právě jste na půl cesty na letiště. Robin- pustím nějakou vanovnickou písničku ... doufám že tam nebude kdákat Bommel. Ron- dejtam stanici portugalcůů tam určitě bude sex on the beach. Nani- ne to tam radši nedávej něco Rambovského tam není? :D Wilda- kůůrváá ta kúrváčůvká střííká. Hleb- sáákráá ty stříkací temnoto zastavto! :D Fab- nedělejte tam vzadu kance sakra. Hleb- jasně jen wilda tu musí vylízat tuhle kurvačovku. Růnoš- ty vole tam stál čangajšek. Ron- tak mu ho běž obejmout pošťáku. Růnoš- nejsem jak tvůj gelda. Vela- hej theo zaspíváme si: Všichni jsou už v Mexiku … Theo- já si radši zazpívám: Všichni jsou už v Jamajce.

12:30 – Dorazili jste na letiště v Sydney. Robin- tak vočini tam to letadlo je naše tak pojďte. Ron- jasně, jasně támhle jakejsi šulda na nás mává. Theo- asi chce autogram. Vela- njn od mistra Ronalda. (mm) Wilda- Hlebíňovče pomožmi s tím rumem sakra! Hleb- jasně ty Aifelovko. Pilot- zdravím vás lidi tady do toho zeleného mini letadla nastupte. ;-) Fab- díky kámo. Nani- jééé sexy letadlo zelenáč jeden pipináč. Všichni jste už nastoupili do letadla a sedli jste si takhle:

 

Nikol – Ty ………… Torres – Xabi

Robin – Fab ………… Vela – Theo

Wilda – Hleb ………… Ron – Nani

Rooney ………………………

 

12:40 – Jste na cestě na Tasmánský ostrov. Pilot- za pár minut jsme tam loubalsoni. Vela- jo, jo těším se snad to tam bude vypadat jako v Mexiku. Ron- jáj už s tím Mexikem neser … samej připálenej čangajšek tam chodí. :D Nani- hhh máš něco proti připáleným prdelkám ty nagelovaný rohlíku? Ron- ale to ne lívanče … pokuď ti zrovna nebude smrdět připálenče. Wilda- kdo si to zase ze mě dělá prdel? Hleb- kdo ti to zvoní na bibra? :D Wilda- halóóóó tu velký mačus GALLAS!! Ade- zdááár bobříku williámku tady tožský emmanuel. Wilda- zdár ty kongu co se děje v Londýně? Tapenháči mají oslavu?! Ade- no docela se tu v naší čtvrti rozmnožili … no to je asi tím, že tu nejsi. Wilda- no samozřejmě a co bar? Ade- no pohodá právě jsem v něm. :D Ještě se Samirem a s Didierem. Fakt je tu všechno v naprosté pohodě! A co dělá váš cirkus v Austrálii?? Wilda- právě letíme na ostrov čertů se jménem Tasmánský kokot ehm ostrov. Ade- tak bacha ať neseberou Naniho mějse tygře. Wilda- ale to je přece Theo sklerotiku já sem kolosální černota … zdar. Pilot- budem přistávat na ne zrovna ideální přistávací ploše tak bacha! ;-) Růnoš- jasně už ho mám připoutaného a připevněného. Ron- na roládu seru hlavně mé nohy musí přežít to by mě jinak Fergasn vyhodil na ukrajinu. L Nani- a já bych dělal šaumáka s Andersonem. Fab- s tím ošahávačem??? Hleb- cháá vidím zem a vypadá nebezpečně!??!! Pomoooooocc blělorusiáá!!!

13:00 – Nakonec jste se štěstím přistáli na ostrově … Pilot- připravte se na výstup nechcu tu tvrdnout celý den. Ron- jasně já tu taky nechcu celý den tvrdnout mám ještě své postelní plány … Vylezli jste z letadla a právě začalo pršet. Robin- no doprdele! Wilda- támhle je nějaká hospoda pojďte se schovat tam! Nani- jasně pojďte šuldové. Všichni jste vlezli do té hospůdky byl tam jen jeden člověk, takže jste se tam vlezli. A ten jeden člověk byl zrovna Sol Campbell!! Ten jak viděl, že jste tam vešli tak skočil na Rona. Ten se tak vylekal, že začal ječet jak hyena a vyletěl ven na déšť. Tam se mu ale roztekl gel na hlavě. Wilda- zdáár ty starý káre co tu děláš? :D Campbell- ále doma jsem se nudil tak sem vás chtěl překvapit. Hleb- tak to si ti povedlo kámo. Vela- krucinál je tu nějaká obsluha?? Mám na vás poslat mexického kozla?!! Australan- zdravím kozlové. :D Co si přejete? Wilda- nějakej rum šoumene. Torres- mě něco pro správného el-nina. Ron- sakra ty soliči roztekl se mi gel teď mi uletijou vlasy! Nani- tak si ho kup. Ron- tady je hovno jen tvý příbuzní. Australan- tady máte ten rum. Wilda- díky kámo to si pochutnám … Xabi- vypadáto, že už přestává chcáti. ;-) Robin- no konečně tady je teda ujeté počasí. Vela- lepší než v Anglii!!

13:30 – Přestalo tedy pršet a vy jste šli na prohlídku ostrovu. Fab- tak jdeme káři jdeme najít nějakého čerta podobného Nanimu. Nani- no jasně to se uvidí. Ron- jo raději si tě budu hlídat ty můj lívanče … ještě by tě někdo unesl. :-* Wilda- mmm pěkný šerakýtovský ostrov! Hleb- daleko lepší než nějaký zablešený Londýn. :D Theo- hej jako neurážej Hlebíňo … (fubar) Torres- jo neurážej Campbellovský Londýn. Růnoš- nevíte co tam bude Sol dělat? Vela- asi šukat bosorky. Wilda- prej se tady bude pár dní opalovat!!!

14:00 – Obešli jste ostrov a tak vás vyzvedlo vaše letadlo. Theo- váhou už bě bolí mé krátké nohy. Vela- mohni Theodore! :D

14:30 – Přistáli jste v Sydney a Ron si musel koupit gel. Nani- tak pohni nebudem tu tvrdnou celej den. Ron- jasně Naníku jen vobjedu ženy okolo … Wilda- ujedem mu? Robin- ale to by jsme mu nemohli udělat Roňajsovi. Fab- snad doprdele neojede všechny bordeli v tomhle městě. Torres- no tak měl jít někdo s ním.

Ron nakonec dorazil a vy jste mohli jet do hotelu.

15:30 – Kuchtíte v moři a Nani se pořád potápí a všem stahuje plavky. Ron- nani nedělej geja káre! :D Nani- cháá máš malí péro ty portugalíňo. Robin- no ty ho plavče lívanče nemáš vůbec. :D Wilda- mmm příjemné teplo pro mé ochablé tělo. Růnoš- joo přesně tak snad se tady dobře opálím. Hleb- mám jím říc, že k nim plave žralok? Wilda- ne jen poslušně pij rumisko. J Růnoš- á vy jste cabánci … Ty s Nikol, Ronem a Theeem jste si házeli s míčem ve vodě. Robin s Velou hráli stolní tenis. Nani s Torresem hráli kulečník. Fab s Xabim hráli karty. A Rooney s Wildou a Hlebem kuchtili v hotelu. Hleb- všimli jste si že tady v hotelu je vyhřívanej bazén?? Růnoš- jasně že jo Nani už tam byl. Wilda- tady je nějaké video: Dolly Buster show. ;-) Hleb- tak to dej Ronovi do postele! :D Wilda- raději ne ještě by to rozbil … ale Nanimu to dám do kufru. Růnoš- a já Ronovi omastím polštář gelem. Hleb- uchůůů vy jste ptáci! :D

16:00Ron- sakra Theo nechoď tolik do té hluboké vody nebo se utopíš. :D Theo- nedělej geldo nebo na tebe pošlu Bednu. ;-) Pak tam s tebou Ron ležel na pláži a vyprávěl ti o vašich bývalích sexuálních zážitcích. A Theo nenápadně poslouchal … Vela- sakra už nemůžu kanče Robine … L Kolik že jsi to vyhrál?? Robin- 20:0 Velíňo ale lepšíš se. ;-) Vela- jdu si dát zmrzlinu. :p Vela- kde je lednička vy jste ji přemístili??? Hleb- jo Wilda ji přenesl do svého pokoje a tam dal všechny Ronaldovi gely. :D Vela- bože to je franta … (fubar) Růnoš- tak už sem všechno Ronovi s Nanim pomazal gelem i kliku od dveří … to né sakra vždit já tam taky spím!! L Hleb- hmm tak si užívej gelovského pokoje! :D Růnoš- asi se přestěhuju do nějakého volného pokoje v hotelu. Vela- jo vedle mýho pokoje s Theem je jeden volnej. Fab- joou 5:4 pro mě Xabinátore vzdáváš to?? Xabi- ne poslední hra uvidíš jak tě oškubu! Nani- no tak el-nino vypadáto že se nemůžeš trefit do díry co? Torres- nesměj se káre portugalskýý. A Torres se do toho tak opřel až trefil Naniho mezi nohy. Nani- kůůůrvááá pómóc hoříími pytel se spermatééééém!!!! Wilda- nešil káre tady máš mražený gel ten ti určitě pomůže. Nani- dííííííky.

17:00 – Vrátila jses ty s Ronem, Nikol a Theem do hotelu, kde ostatní se dívali na zprávy z Londýna. Ron si pak zašel do svého pokoje a tam ho čekalo nemilé překvapení … Ron- sakra kterej pošuk v mém pokoji všechno omrdal gelem????? Wilda- tak to nevím ale řekl bych že tady listonoš Wayne. (rofl) A Ron vzal svůj nagelovaný polštář a mlátil s ním Rooneyho, který zdrhl do koupelny. Hleb- ticho teď tam byla zpráva že vybuchl nějaký bar v Londýně!! Wilda- Cožéééé???!! Hhhh!!!!! :-O Torres- ale buď v klidu Wildo tvůj to určitě nebyl když ho hlídá velký slon Didier. Theo- špatná zpráva … volal mi Samir že prý má Charlie nějaké zdravotní potíže tak ho zavezl k známému doktorovi Čubajsovi. Xabi- jo ten je dobrej … nemusíš mít strach ten ho z toho určitě dostane. ;-) Nani- seru na Londýn jdu si opláchnout pokoj. A tak Nani vzal kýbl s vodou a vylil si to všechno na postel. Ron- sráč Donald si ho šel opláchnout do koupelny! :D Wilda- kašlu na zprávy z Londýna jdu nachystat všechny druhy rumu. Hleb- jasně hlavně tu kurvačovku bělorusko-frantíkovskou. Ron s Nanim pak s tebou šli do vyhřívaného bazénu.

18:00 – Rooney šel s Robinem vám ukuchtit večeři. Když jste večeřeli tak Ron pustil „sex on the beach“ na plné pecky! Nani- zase ty jeho divošské písničky. Wilda- njn nejsou špatné ale moc mrdací. Torres- já si doma pouštím el-ninské písničky. :-*

19:00 – Dokonce dne jste se dívali na Van Persinga a Nani tam pořád běhal se svými rohy …

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-))))))))))

(Dennyška, 7. 2. 2009 15:12)

Byla to moc hezká Dovča hlavně hotel byl klásnej ....ale zato že se mi ta dovolená tak líbila může nejvíc Carlosíček :-*

A samozřejmě i všichni ostatní byla s váma srandáá :-*

mňam

(Ron, 7. 2. 2009 15:08)

Ty vole tohle byla fakt úžasná dovolená! Ani jsem nevěděl, že australanky a frantíkovské ženy jsou tak sexy. :D Paráááda!!! :-*